Moda

Yeni Yılda Dikkat Çeken 5 Trend

Yeni yılın gelmesi ile beraber moda dünyasının yeni sezonuna dair fikirlerde ortaya çıkmaya başladı. Yeni yıl moda dünyasını yeni trendlere açıldığı bir yıl başlangıç oldu. İşteModa dünyasına giren ve yeni yılda dikkat çekmeyi başaran 5 trend.

Yeni Yılın Trendleri

Altın halka küpeler, bu sezonda en çok dikkat çekmeyi başaran aksesuarlardan biri oldu. Özellikle küçük boyda ve halka şeklinde olan küpeler, her yaş grubunun dikkatini çekiyor. Altın renklerinde küpeler, şimdiden en çok tercih edilen aksesuarlar içerisine girmeyi başardı.

  • Yeni yıl trendlerinden bir diğeri bol kesim blazer ceketler. Özellikle eski dönemlerde moda olan blazer ceketler, yeni yılda sokak modasını etkilemeyi başardı. Salaş ve bol kesim olan blazer ceketler, birçok yerde rahatlıkla giyebileceğiniz bir ürün. Kumaş veya kot pantolonların üzerine giyilebilen blazer ceketler, birçok kombinelerle beraber giyilebilir. Hem iş hayatının hem de sokak modasının vazgeçilmez parçalarından biri olmayı başardı.
  • Spor çoraplar, özellikle genç kızlar arasında yeni yılın trend ürünlerinden biri oldu. Sandalet, spor ayakkabı ve botlarla beraber rahatlıkla kullanılabilen çizgili spor çoraplar, başta garip karşılansa da cazip görülmeye başlandı. Farklı ve şık bir görünüm yakalamak isteyenler, bu tür çorapları ayakkabılarının altından çıkararak kullanabilirler.
  • Yeni yılla beraber trend olan diğer bir detay, uçuş uçuş tüyler oldu. Birçok markada rahatlıkla bulabileceğiniz tüy detaylı kıyafetler oldukça moda. Hem yalnızca fitim dünyasında değil, çanta, küpe, ayakkabı gibi aksesuarlarda da tüy moda haline geldi. Ufak bir dokunuş ile şıklığı yakalamak isteyenler, tüy detaylarla kolaylıkla bu görünümü elde edebilirler.
  • Her yıl trend renkler arasında olan sarı ve tonları, yeni yılda dikkat çekmeyi başaran ilk renklerden biri oldu. Her kıyafette ve aksesuarda kolaylıkla sarı rengini bulmanız mümkün. Sarı ve tonlarını ayakkabınızda, montunuzda, çantanızda, kazak ve pantolonlarınızda kullanarak şıklığı kolayca yakalayabilir yeni yılın modasına ayak uydurabilirsiniz.
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu