Güzellik

Ebru Şallı Saç Rengi ve Modelleri Hakkında Merak Edilenler

Ebru Şallı Saç Rengi ve Modelleri Hakkında Merak Edilenleri sizler için araştırdık. Moda ikonlarından biri olan Şallı’nın saç rengi ve modeli her zaman konuşuluyor.

Ebru Şallı saç rengi ile dikkat çeken ünlülerden biri. Peki, hangi seç rengini kullanıyor? Hangi modeli yapıyor? Genel olarak her model ve tarz için moda olduğunu söyleyebiliriz. Peki, sizin için hangi Şallı modeli size uygun olacak? İşte yanıtı…

Sıcak Çikolata Rengi

Bir dönemin en çok tercih edilen renklerinden biri olmayı başaran sıcak çikolata rengi koyu tenli olan kişilere çok uyuyor. Ebru Şallı bu rengi yaz aylarında tercih etmişti ve bronz ten ile uyumlu olmasından dolayı renk çok sevilmişti. Bunun için çikolata rengini tercih etmek isteyen kişiler için ten rengi ile çok zıt bir görüntü ortaya çıkarmamak açısından öneriliyor. Son derece şık bir görüntü elde etmiş olacaksınız. Bu renkte genel olarak Ebru Şallı saçlarını düz kullandı. Ancak bazı fotoğraflarında dalgalı modellere yer verdiğini de görüyoruz.

Altın Kahve Saç Boyası

Kahvenin tonlarını en iyi şekilde taşıyan sanatçı, bir arada altın kahve saç boyası kullandı. Tercih etmiş olduğu markanın son derece satan bir renk seçeneği olduğunu söyleyebiliriz. Hem çok şık bir görünüm elde etmek hem de saçların bakımlı gözükmesi açısından siz de tercih edebilirsiniz. Ten renginizin açık olduğu zaman dilimlerinde de son derece etkileyici bir görünüme kavuşmak mümkün olacaktır. Bu saç renginde saçlarını genel olarak salık bırakan şarkıcı, bazı davetlerde saçlarını at kuyruğu yaparak daha şık ve toplu gözükmesini de sağlamıştır. Son derece güzel bir görünüm elde edilmesi söz konusu olmuştur.

Açık Altın Kahve Saç Boyası

Tercih etmiş olduğu bir diğer renk ise açık kahve altın saç rengidir. Bu renk tonu çok daha açık, uçlara doğru açık bir renk tonu oluşturulmuştur. Son derece şık bir görünüm elde etmek için ıslak görünümlü olarak kullandığı saç renklerinden biridir. Açık atın kahve saç boyası olarak tercih edeceğiniz bu modeli, günlük hayatta kolaylıkla kullanabilirsiniz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu