Moda

En Güzel Uzun Abiye Modelleri 2014

Abiye elbiselerde bayanların seçimi her daim şıklıktan yana olsa da yılın trendleri de göz ardı edilmiyor. Bu yüzden hem modern çizgiler taşıyan hem de adeta şıklık rüzgarları estiren abiye elbise tasarımları her yıla damgasını vurmayı başarıyor. 2014 yılının en çok tercih edilen elbiselerinde de bu iki hususun ön plana çıktığını fark edebilirsiniz. Elbiselerde dekolteler de dikkat çeken bir diğer husus oldu.

En Güzel Uzun Abiye Modelleri 2014
En Güzel Uzun Abiye Modelleri 2014

Bu Yıl Dekoltelerde Sınır Tanınmadı!

Genellikle abiye elbise dendiğinde ilk akla gelen göğüs dekoltesi olur. Ancak geçtiğimiz yıl başlayan sırt dekoltesi modası bu sene de devam edince modacılar elbiseleri tasarlarken dekoltede sınır tanımadı. Ortaya çıkan modeller ise öncelikle cesur bayanların seçimi haline geldi. Hem sırt hem de göğüs dekoltesi olan elbiselerin bu yılın en güzel abiye elbiselerini oluşturduğunu belirtmeliyiz.

En Güzel Uzun Abiye Modelleri 2014
En Güzel Uzun Abiye Modelleri 2014

Canlı renkler ise hiç olmadığı kadar abiye elbiselerde kullanıldı. Gri, siyah veya krem rengi gibi tonların dışına çıkmak bu durumda kaçınılmaz oldu. Çünkü sarıdan yeşile, maviden kırmızıya kadar en can alıcı renk tonları parlak taşlar ve şık dekolteler ile buluşunca bayanlar bu muhteşem tasarımlara “hayır” diyemedi.

Parlak taşlarla süslenmiş abiyeler önümüzdeki yıla da damgasını vuracak gibi görünüyor. Çünkü son iki yıldır dantel bu tasarımlarda çok fazla kullanılıyor. Artık dantellerle süslenmiş elbiseler yerini yeniden taşlarla bezenmiş olan tasarımlara bırakacak.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. uzun abiye modellerde genellikle göğüs dekoltesi ve bacaklarda kullanılırdı ama geçen seneden bu yana görüyorum ki sırt dekoltelerinde artış var. Sırt dekoltesi olan elbiseler daha dikkat çekiyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu