Burçlar

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Zodyak adı verilen burçlar sisteminde 24 Ekim ile 23 Kasım arasında doğanlar akrep burcunun özelliklerini taşırlar ve kelimenin tam anlamıyla kızınca da akrep gibi tepki veren insanlardır.

Çok duygusal görünüp ateş gibi yakan bir burç olan akrep için kırmızı ve siyah gibi yoğun duygular çağrıştıran renkler öne çıkıyor. Lal benzeri anlamlı tonlar da onların çok hoşuna gider. Mars gibi adını savaş tanrısından alan bir gezegeninin yönetimindedirler. Karşıt burçları ise Boğa’dır, pek anlaşamazlar.

Akrep burcu özellikleri içinde uzlaşmaya yakın olmamak, karşıdakine haddini bildirmek, kendilerini kontrol etmek isteseler bile kolayca nefret duygusuna kapılmak gibi duygular vardır. Hatta burçlarının özelliklerini bazen fiziksel görünümlerinde bile görebilirsiniz. Saçları genelde koyu renk ve dalgalıdır.

Oval bir yüzleri vardır. Fakat gözleri daima ilgi çeker. Gözünü dikip baktığı zaman karşıdakini şaşırtır. Astronomlar bir akrep burcu insanının bakışlarından tanınabileceğini iddia ediyorlar. Ayrıca iştahlı oldukları için hep kilo sorunu çeken akrep burcu kadınlarından söz ediliyor. Akrep burcu kadınlarının sevdikleri zaman gözlerinin dünyayı görmediğini tahmin etmek de zor değil. Beklediği ise sonsuz sadakattir. Vermediğiniz zaman iğnesini yemeye hazır olun.

Akrep Burcunun Günlük Falı

Bugün için size yoga veya meditasyon gibi kendi içinize dönük çalışmalar öğütleniyor. Bunlar için imkan bulamıyorsanız bile bir köşeye çekilin ve kendiniz hakkında düşünün. Akrep burcunun günlük falı içinde bugün empati, anlayış, merhamet gibi kavramlar öne çıkıyor. Etrafınızdaki herkesten sizin gibi düşünmelerini bekleyemezsiniz. Bugün kalp kırmamayı deneyin. Ayrıca duygusal konularda bugün gene bir tedirginlik göze çarpıyor. Sevdikleriniz sizin ne yapacağınızı tahmin edemiyor ve bu yüzden çevrenizi bu tedirginlik sarıyor. Siz anlayışlı oldukça onlar da sakinleşecek.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu