Moda

Lila Rengi Kombinler

2018 yılının modası şüphesiz lavanta kokuları ve görünümleri olacak. Kombinlerde tercih edilen lavanta rengi modası için ne çeşit kombinler oluşturacağını bilmeyenler için yeni nesil kombin önerileri sunuyoruz.

İlkbahar sezonundan itibaren görmeye başlayacağımız bu rengi, mor ve metalik renklerle dekore etmenin kolaylığını yaşayabilirsiniz. Michael Kors, Tibi, Tom Ford ve Victoria Beckham tasarımlarında ortaya çıkan lila rengi, lavantanın tüm tonlarıyla birlikte kullanılarak şıklığınıza ışık katacak. Peki hangi parçaları ne ile giyinmelisiniz?

Kazak Etek Kombinleri

Kazak ve pantolon kombinlerini rafa kaldırıyoruz. Onun yerine uzun kazak ve etek kombinleri tercih ediyoruz. Bu kombinlerin memnun edici sonuçlarla sunulması için tek bir renk tercih ederek kombinizi bu yönde hazırlıyorsunuz.

Elbise Kombinleri

Elbiselerle kombinlecek olan ayakkabılarınız için düz babetler ve kadife parçalar tercih edebilirsiniz. Pastel tonlarını devam ettireceğiniz lila rengi tasarımlarla pastel tonları kullanabilirsiniz. Elbiselerde daha klasik modeller tercih ettiğinizde ise, bilekten bağlı ince ipli topuklu ayakkabılar tercih edebilirsiniz.

İş Kombinleri

Victoria Beckham kombinlerinden olan iş kombinleriyle her zaman memnun kalacağınız sonuçlar almak için lila rengi takım elbise kombinlerinizi yine lila rengi parçalarla tamamlayabilirsiniz. En şık kıyafetler ve kombinlerde baharın renklerini tercih edeceğiniz iş kombinleri, sizi memnun edecek birçok şekilde karşınıza çıkacak.

Sokak Kombinleri

Sokak modasında yine kısa paçalı pantolonlar dikkat çekecek. Paçası kısa olan pantolonlar yine geri dönen metalik bomber ceketlerle kombinlecek. Mevsimin en çok tercih edilen kombinlerinden olan bomber ve pantolonlarla beğeni kazanan kısa paçalı pantolonlar dikkat çekici bir şekilde renkli stilettolarla birleşecek. Sokak modasının en beğenilen kombinleriyle kullanılacağı lila rengi tasarımlar her zaman sizi memnun edecek marjinal bir tarzı ortaya çıkarmanızı sağlayacaktır.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu