Güzellik

İlkbahar Makyajı

Bahar aylarına özel makyajlar yeni ilkbahar makyajı ile canlılık kazanacaktır. Hafif ve doğal makyajlar özellikle yaz ve ilkbahar başlangıçlarına uygundur. Yaz makyajlarında özellikle yeşil ve mavi tonları tercih edilir. Size hayatın büyüsünü sunan renkler sunulur. Yaz ayına özel canlı rujları sürdüğünüz zaman makyaj kısmını sade tutmaya özen gösterin Beyaz göz farı ise bu sezon çok modadır.

İlkbahar Makyajı
İlkbahar Makyajı

Yeni Trend İlkbahar Makyajı

Hafif renkler ve tozpembe uçuk renkleri tercih ettiğiniz zaman ilkbahar makyajınız tamamlanacaktır. Yeni ilkbahar makyajı ile moda renkler sizlerle olacaktır. Güzel yüz makyajı için ilk olarak gözler hafif yeşil tonları kullanılmalıdır. Allık ise pembe tonları ağırlık olarak tercih edilir.

Makyaj özellikle yaz< aylarında hafif tonlarında yapılmalıdır. Genelde ilkbahar makyajında sade renkler tercih edilir. Gözler kendine uygun kahve ya da mavi ton seçimi göz rengine göre yapılır.

İlkbahar Makyajı
İlkbahar Makyajı

Renk tercihi ve kişinin makyaj seçimi sadece beğenisidir. Bahar makyajları özellikle hafif tonlarda yapılan türdür. İstediğiniz tür ve güzellikte makyajlar için en kaliteli makyajlar sizleri bekliyor. Sizler kendi yüz tipinize göre makyaj belirlerseniz yüzünüz daha güzel görünür. Canlı renkler ve sade göz makyajı ilkbahar ayına özel renklerdir. Renk seçiminde canlı olmayın. Sezon renkleri kahverengi ve haki tonları olup sizler için göz zevkinize göre yapılmıştır. En canlı renk tonları sizleri bekliyor. Yüz yapınıza uygun makyajlarla kaliteli tercihleri yaşayın

 

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Mevsimlere göre artık makyaj yapmanın tarzı da değişiyor. İlk bahar aylarında ki yapılan makyajları daha çok seviyorum. Ne çok ağır bir makyaj oluyor ne de çok hafif. 🙂

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu