Moda

Kısa Mont Modelleri 2018

 

Kısa mont modelleri 2018 yeni sezonda birbirinden farklı tasarımlarla kullanıcılarıyla buluştu. Birçok markaya ait çok sayıda modelin yer aldığı kısa montlar, farklı tarzlara yönelik de beklentileri karşılıyor. Ancak kısa mont modelleri seçerken vücut yapınızı da dikkate alarak renk ve tasarım seçmekte fayda var. Örneğin kilo fazlalıkları olan ve ince görünmek isteyenler için yatay çizgili kısa montlar daha geniş görüntü yaratabiliyor. Renk seçiminde de açık renkler genelde daha geniş görünmenize neden olmakta.

Kısa Montlarda Popüler Renkler

Kısa montlarda popüler renkler aslında bu yıl pek bir sınırlamayla karşılaşmıyor. Ancak canlı tonlar, kırmızı, turuncu, bordo ve benzeri renkler bir hayli öne çıkmakta. Ayrıca metalik renkler, pastel tonlardan hoşlananlar için de yüzlerce farklı seçeneği görmek mümkün.  Yani her zevke uyan renkleri kullanmak mümkün. Ama bunların diğer kıyafetlerle nasıl kombin edildiği son derece önemli bir detaydır. Yani bir rengin kendi başına güzel olması bir anlam ifade etmez. Hangi renklerle birlikte kullanıldığı önem kazanmaktadır.

Boyun kısmı tüylü kürkler bu yıl da sert kış geçiren yerdekiler için etkili bir koruyucu olacaktır. Cepli ve önü düğmeli kısa montlar günlük giyim için uygun görünüyor. Parlak görüntülerden hoşlanan kişiler için de yatay çizgileri olan seçenekler bulmak mümkün. Bu montlarda şiş görünüm nedeniyle soğuktan korunabiliyorsunuz.  Kısa mont kumaşı olarak daha farklı bir seçenek istiyorsanız boyun bölümü tüylü Jean görünümlü ama kumaşı bundan daha kalın olan cepli modellere yönelebilirsiniz.  Bu montlar da hem spor hem klasik kıyafet sevenler için iki türlü kullanım sağlıyor.  Bunlara ek klasik ve spor giyimde sık tercih edilen motorcu tarzı kısa montlar da yine bir hayli moda.  Dar kesim bu ceketler çok soğuk havası olmayan bölgelerde ideal olabilir.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu