Moda

Kilo Fazlası Olanlar İçin En Güzel 5 Kombin Fikri

Kilo Fazlası Olanlar İçin En Güzel 5 Kombin Fikri! Fazla kilosu olanlara kombin önerileri sunuyoruz. Kilolarınızı saklayarak çok daha şık görünebilirsiniz. Peki fazla kiloları gizlemek için hangi kıyafetler tercih edilmeli? İşte cevabı..

Fazla kilosu olanlara kombin önerileri arasında pek çok seçenek var. Şimdilik bu 5 seçenek üzerinden kombinizi nasıl yapacağınız konusunda fikir sahibi olabilirsiniz. Daha koru renkler ve daha minik desenler tercih etmek de daha zayıf gözükmeniz açısından son derece önemli olacaktır. Bunu göz önünde bulundurmanız öneriyoruz.

  • Pantolon Tunik

İlk olarak kilolu kişilere özel kombin seçiminde en rahat edecekleri seçenek tunik oluyor. Şık gözükmenin ötesinde eğer ilk kriter rahatlıksa, sizin için önerimiz mutlaka pantolon ve tunik olacak. Hem rahat edeceğiniz em de direkt olarak kendinizi şık hissedeceğiniz bir seçim olması sağlanır. Bunu göz önünde bulundurarak tercihinizi yapabilirsiniz.

  • Yüksek Bel Etek Gömlek

Etek kombinleri de kilolu olanlar için önerilenler arasında. Yüksek bel etek giyen kişinin basen bölgesindeki kilolar görünmeyecektir. Bu durumda çok daha şık bir görüntü elde edilmiş olacaktır. Bunu göz önünde bulundurmanız halinde önerimiz; koyu renk etekler ile açık renk gömleklerin kombin edilmesi şeklinde olacak.

  • Kloş Elbise

Elbise kombinleri konusunda da sunulan pek çok öneri var.Kilolara özel elbise seçimi direkt olarak kilo göstermeyen kloş detaylar oluyor. Ancak beliniz ince ise kloş olan elbise gruplarında belden bağlamalı olanları tercih etmeniz sizin için çok daha doğru olacaktır. Kendinizi hem rahat hissedeceğiniz hem de direkt olarak zayıf görüneceğiniz bir kombindir.

  • Tayt T-shirt

Fazlası kilosu olanlar için vazgeçilmez bir seçenektir. Hem kiloyu saklamak em de spor bir görünüme kavuşmak açısından tercih edebilirsiniz. Hem şık bir görünüm olsun hem de zayıf gözükeyim diyenler için daha dar tişörtler öneriyoruz. Belden oturtmalı olanları tercih edebilirsiniz.

  • Dar Etek Gömlek

Son olarak kilolu olanlara kombin önerisi konusunda dar etek ve gömlek de var. Dar bir etek ile bol bir gömlek, uzun bir gömlek kombin edildiğinde zayıf gözükeceksiniz. Gömlek uzun olduğundan, rahat etmemiz de sağlanmış olacak.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu