Burçlar

Boğa Burcu Kadını ve Erkeğinin Genel Özellikleri

Boğa Burcu Kadını ve Erkeğinin Genel Özellikleri Nelerdir? Burçlara dair her şey yazımızın bu bölümünde, toprak elementinin en güçlü burcu Boğa Burcu yer alacak.

Boğa Burcu Kadını ve Erkeğinin Genel Özellikleri Nelerdir? Yemeklerin efendisi dedik çünkü yemek Boğa burcu ile eş değerdir. Yemeğin sanat olduğu anlayışını belki de Boğa burçları geliştirmiştir. Yemek onlar için bir aşk ve tutkudur. Yapmayı da yemeyi de çok severler. Olmazsa olmazlarının diğer bir tanesi de keyif ve huzurdur. Bir Boğa burcunu enerjik görmek istiyorsanız cebinde parasının olması, karnının tok olması ve huzurlu olması gerekiyor. Entrika, gizli-kapaklı işler hiç onlara göre değildir. Bu durum onlara yük olur ve huzurlarını kaçırır. Bir Boğa burcunun en son isteyeceği şey huzurunun kaçmasıdır. Venüs, yönetici gezenidir. Bu bağlamda, müzik ve sanatsal yönleri çok gelişmiştir. Venüs astrolojide boğaz bölgesini temsil ettiğinden güzel sese sahip olmaları kaçınılmazdır. Risk almayı asla sevmezler, stabil yaşamayı tercih ederler.

Boğa Burcu Kadını

Aile kavramının büyük önem taşıdığı Boğa kadını, sadık ve sahiplenicidir. Aşkta bir kişiyi etkilemek için kesinlikle uğraşmazlar zira Venüs’ün getirdiği güzellik ve zarafet sayesinde siz onun çekim alanına girersiniz. Yeniliklere kapalıdır, gelenekçidir ve modernizmle adeta savaşır. Bağlı olduğu şeyleri kolay kolay terk edemez. Sevgisinde ve şefkatinde oldukça cömerttir denilebilir. Bir erkeğin kalbine giden yolun midesinden geçtiğini çoktan keşfetmiş ve bunun üzerine bir de sadakati ekleyip huzuru yakalamayı bilmiştir. Oldukça inatçıdırlar tabir-i caizse dediğim dedik çaldığım düdüK kıvamındadırlar. Bu, Boğa kadınını bazen çekilmez hâle getirse de onlar bu yönlerini nasıl kamufle edeceklerini iyi bilmektedirler.

Boğa Burcu Erkeği

Rutin hayatı seven, değişimden hoşlanmayan Boğa burcu erkeği; rahat ve konforlu yaşamını hiçbir şeye değişmez. Yemek, onlar için bir vazgeçilmezdir. Aktif bir cinsel hayata sahiptirler. İnatçılık, Boğa kadınında olduğu gibi Boğa erkeklerinin de en belirgin özelliğidir. Aynı anda birkaç işi yapamazlar. Tek bir işe odaklanıp lâyıkıyla onu yapmayı tercih ederler. Güvenilir ve sadık bir dost arıyorsanız işte o Boğa burcu erkeğidir. İyi bir aile babası olma rolünü en iyi biçimde yerine getirir. Herhangi bir konuda yapacağınız eleştiriyi, yüksek ihtimalle kabul etmeyeceklerdir. Kendi fikirlerinin doğruluğunu size kabul ettirmek isteyeceklerdir.

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu