Moda

Basen ve Kalçayı İnce Göstermenin Yolları

Basen ve Kalçayı İnce Göstermek İçin
     Bayanlar basen ve kalçalarındaki fazla kiloları yok etmek için onlarca kıyafet denerler. Basen ve kalçayı kamufle etmek giydiğiniz kıyafetlerle mümkün, şimdi size alışverişte onlarca kıyafet denemeden, size uygun kıyafetleri deneyerek kolay giyinmenin ipuçlarını vereceğiz.
     Etek seçerken A kesim etekler seçin, çünkü a kesim etekte kullanacağınız kalın bir kemer ve koyu bir renk basen bölgenizi kamufle etmenizi sağlayacaktır. Birde  A kesim etekte, etek boyunun kısa olması da küçük bir ayrıntı.
     İnce belli bir vücuda sahipseniz kullandığınız kemerlerin belinizi sıkmaması lazım, aksi halde kalça ve basenleriniz  olduğundan daha çirkin görünür. Hafif bol bırakarak gösterişli kemerler kullanın.
     Basen bölgenizden şikayetçi iseniz kıyafetlerinizin üst kısımları göz alıcı olmalıdır ki dikkatler basen bölgenize yönelmesin, örneğin üst kıyafet seçimlerinde her zaman canlı renkler, cıvıl cıvıl desenli kıyafetler, gösterişli kolyeler  tercih etmelisiniz.
    Kötü göründüğünü düşündüğünüz basen ve kalçalarınızı kapatmak için pantolon tercihi de çok önemlidir, koyu renk bol paça pantolonlar giymeli veya açık renk streç pantolonlar üzerine koyu renklerde uzun tunikler giyinmeyi tercih etmelisiniz.
    Kıyafetlerinizin altına giyeceğiniz sivri burun topuklu ayakkabılar, kalça kamuflenizi sağlayarak, kusurlarınızı kapatmanıza yardımcı olacak üstelik  boyunuzun da uzun görünmesini sağlayacaktır.
    Moda aslında trendleri takip ederek ne bulursa onu giyinmek değildir, kendinize, vücut tipinize uygun giyinerek göz alıcı olmaktır
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu