Dekorasyon

5 Dekorasyon Tavsiyesi

5 DEKORASYON TAVSİYESİ

Evinizi veya bir mekanı biraz değiştirmek istiyorsunuz ama yeterli bütçeniz yok ya da nasıl yapacağınızı tam olarak bilmiyorsunuz. En iyi dekorasyon fikirleri sizlere yardımcı olacak. Bir mekanı canlandırmak ve olduğundan daha sıcak ya da daha elit göstermek için çok para harcamanıza da gerek yok. Bir mekanı güzelleştirmenin tek yolu bütün eşyaları değiştirmek anlamına gelmez.
1-Ev dekorasyonuna öncelikle antreden başlayabilirsiniz. Antre, pek önemsenmese de ilk izlenimi bu mekan verir. Antreniz karanlıksa ya da çok darsa açık bir renkte boyamak bu problemi çözecektir.
2-Evinizdeki koltuklarınızı değiştirmek yerine rengarenk  birbirinden güzel kumaşlarla koltuğunuzu tekrar kaplatabilirsiniz.Koltuk takımınıza farklı koltuk şalları alarak ve yastıklarını biraz bile değiştirerek çok farklı bir görünüm ve hava yaratabilirsiniz.
3-Duvarlarınıza raflar yaptırmaya ne dersiniz? Ev dekorasyonunuza farklı bir hava katarken size de birçok eşyanızı depolama olanağı sağlar. Uygun bir fiyata şık ve modern dekorasyona kolaylıkla sahip olabilirsiniz.
4-Yeni bir dekorasyonunuz olsun istiyorsanız odalarınızın duvarlarını çok farklı renklerde boyayabilirsiniz. Fakat bu tarz bir değişim düşünmüyorsanız da duvar kağıdı çeşitlerini tercih edebilirsiniz.
5-Odanız darsa ve eşyalarınız çok yer kaplıyorsa mutlaka bir ayna kullanarak mekanı olduğundan daha geniş gösterebilirsiniz.Ayna boyutuna fazla abartmamak şartıyla tabii ki…

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu