Moda

2015 Topuz Modelleri

Balerinli Topuz Modeli

Balerinli Topuz Modeli
Balerinli topuz modeli

Gerek günlük ve gerekse de özel durumlar da yapabileceğiniz topuz modellerinden biri Balerinli Topuz Modeli dir. Balerinli topuz modeli oldukça trendde olan bir model olmak ile beraber kolay bir şekilde de yapılabilmektedir.

Öncelikle saçlarınızın uzun olması gerekmektedir. Uzun olan saçlarda ilk önce, saçlarınızı tepeden bir lastik yardımı ile fazla sıkmadan bağlayın. Daha sonra saçınızı atkuyruğu şekline getirip tarayın. Sonra, Donut toka yardımı ile ve atkuyruğunu bozmayacak bir şekilde saçınızdan geçirin. Tokanın içerisinden geçen saçlarınızı tarak yardımı ile güzelce tarayıp pürüzleri düzeltin. Daha sonra saçlarınızı tokanın etrafında güzel ve dengeli bir şekilde ayırın.

Ayırdığınız saçlarınızı donut tokanın etrafında iyi şekilde yayın. Çünkü tokayı bu şekilde kapatmanız gerekmektedir. Hiçbir şekilde tokanın görünmemesi gerekmektedir. Saçlarınızı iyice yaydıktan sonra sabitleyin eliniz ile. Sonra lastik ile saçlarınızın sabit durmasını sağlamak için lastik takacağınız yeri belirleyin. Belirlediğiniz yerden saçlarınızı güzelce tutun. Ve saçlarınızı sarın. Sarma işleminin ardından saç lastiğini sabitlemek amacı ile topuza takın.

Daha sonra kalan saçlarınızı da değişik şeklerde tarayabilir ve şekil verebilirsiniz. Açıkta kalan saçları da küçük tokalarla topuzun arasına sıkıştırın.

Sade Topuz Modeli

Sade Topuz Modeli
Sade topuz modeli

Sade topuz modeli ile hem günlük şıklığı yakalayabilirsiniz hem de özel bir anda mükemmel şıklığa ulaşabilirsiniz. Bu model ile modern bakımlı bir görünüm elde edebilirsiniz. Sade topuz modeli ile saçlarınızın mükemmel görünmesini sağlayabilirsiniz. Özel günlerinizde romantik bir model olarak sade topuz modeli oldukça masum bir tarz oluşturabilir.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu