Moda

2015 Bağcıklı Sandalet Çeşitleri İle Yaza Bağlanın!

Bağcıklı sandaletler

Yaz dönemi denildiği zaman akıllara gelen konulardan ilki, sandalet konusudur. 2015 yazlık ayakkabı modası incelendiğinde bağcıklı sandaletler konusunun bir hayli öne çıktığı görülmektedir. Sandaletlere yeni bir boyut katan bu modeller oldukça beğeni toplamaktadır.

Bağcıklı sandaletler özellikle New York moda haftasında dikkat çekmişti. Sandaletlere yeni bir anlam kazandıran bu sandaletler son derece dikkat çekici ve şık bulunmuştu. Özellikle diz hizasına kadar çıkan modeller son derece şık ve farklı bir çözüm sunmaktadır.

Bağcıklı sandaletler

Bağcıklı sandaletler önceki sezonlarda da kullanılmıştı ancak bu yaz oldukça fazla kullanılmakta ve karşımıza çıkmaktadır. Bu sandaletlerde özellikle topuklu modeller dikkat çekmektedir. Ayağın üst kısmını tamamen açıkta bırakan bu modeller topuk ve uzun bağcık sayesinde feminen bir görüntü yakalamaları mümkün olmaktadır.

Yaz döneminin vazgeçilmez unsuru olan sandaletler, artık dolgu topuklu ve bağcıklı olarak karşımıza çıkmaktadır. Bilek hizasında bağcıklı sandaletler ile diz hizasına kadar olan bağcıklı sandaletler bulunmaktadır. Bu sandaletler hem rahatlık hem de görsel anlamda farklılık sunmaktadır. Özellikle mini etek ya da mini şortla kombinlendiğinde çok iyi sonuçlar elde edilmektedir.

Bağcıklı sandaletler

Bağcıklı sandaletler birçok ünlü ismin de tercihi olmaktadır. Sokak modasında sıkça karşımıza çıkan bu ürünler, özel davetler için de rahatlığından ödün vermeyenlere hitap etmektedir. Sizler de hem sandalet rahatlığı hem de dikkat çekici bir görüntüye kavuşmak için bağcıklı sandaletler arasında tarzınıza en uygun olanı seçebilirsiniz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu