Moda

Yüksek Bel Mom Jeanler Nasıl Kombinlenir?

Yüksek Bel Mom Jeanler Nasıl Kombinlenir? Bir dönem çokça tercih edilen ürünler günümüz modasında da ilgi görmektedir. Bizde yazımızda son yılların trendi yüksek bel mom jeanlar nasıl kombinlenir? Ele alalım.

Yüksek Bel Mom Jeanler Nasıl Kombinlenir? Birçok kimse bu konuda fikir sahibi olmak ister. Kendine has modeliyle mom jeanlar pek çok kimse tarafından tercih edilir. Yaz kış her mevsimde giyilmesi birçok kombinde kullanılmasını sağlar. O zaman bizde son yılların trendi yüksek bel mom jeanlar nasıl kombinlenir? Bunu ele alalım. Fakat bundan önce yüksek bel mom jean ne demek bahsedelim.

Mom Jean Ne Demek?

Mom jean anne kotu anlamına gelmektedir. 90’lı yıllarda epey popüler olan mom jeanlar şimdilerde epey ilgi görmektedir. Salaş tarzı sevenlerin ve rahatına düşkün olanların tercih edebileceği mom jeanlar her mevsimde giyilebilir. Ayrıca sokak modasında baş parçalardan biridir.

Mom jean kimler giymeli? Sorusunu pek çok kadın sormaktadır. Aslında her kadın doğru kombinlediği sürece giyebilir. Uzun ve ince bacaklara sahip olan kadınlara mom jean daha çok yakışır. Boyu kısa olanlar ise topuklu ayakkabı ile yüksek bol mom jean boyunu uzun gösterecektir. Yazımızın devamında mom jean kombin fikirlerini ele alalım.

Mom Jean Kombin Fikirleri

Mom jeanler geniş bir kullanım alanına sahiptir. Yaz ve kışın çok rahat kullanılabilir. O zaman bu kullanım seçeneklerini sıralayalım.

  • Mom jeanler ile yazın basit kombinler oluşturmak mümkündür. İstenilen renkte tişört ve beyaz ayakkabı ile uyum yakalanabilir.
  • Crop top bluzlar yüksek bel mom jean ile oldukça yakışan parçalardır. Beyaz bir crop top bluz ve topuklu ayakkabı yakışacaktır.
  • Gömleklere mom jean için yakışacak parçalardandır. Yalnız gömleğin pantolonun içine sokulması daha şık duracaktır.
  • Kışları ise yüksek bel mom jean deri ceketlerle kombinlenebilir.
  • Renkli salaş kazaklar ile bilek boy süet botlar mom jean ile oldukça yakışacaktır.
  • Muhafazakar kesim tarafından da oldukça tercih edilen mom jeanleri salaş uzun gömleklerle kullanmak mümkündür.
  • Her yaştan ve her kesimden kimseler kolaylıkla mom jean kombinleri oluşturabilir.
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu