Moda

Uzun Askılı Çantalar Nasıl Tercih Edilmelidir?

Uzun Askılı Çantalar Nasıl Tercih Edilmelidir?

Çanta konusu günümüzde moda dünyası için son derece önemli bir konudur. Bu konuda birbirinden önemli firmalar, her sezon yeni modellerini çıkarmaktadır. 2015 yazlık modası incelendiğinde uzun askılı çantalar nasıl tercih edilmelidir sorusu ön plana çıkmaktadır. Bu konuyla ilgili dikkat edilmesi gereken noktalar bulunmaktadır.

Uzun Askılı Çantalar Nasıl Tercih Edilmelidir?

Uzun askılı çantalar her dönemde moda olmuş çantalardır. Bu tarz çantaların en önemli artılarından biri çapraz takma için uygun olmalarıdır. Çapraz çanta takma konusu her dönemde dikkat çekmiştir. Bu tarz çantalarda genelde askı kısmı uzayıp kısaldığı için omuzda taşıma ya da çapraz takma imkanı sağlamaktadır.

Uzun askılı çantalar konusunda renk tercihi oldukça önemlidir. Günümüzde turkuaz ve pastel tonlar revaçtadır. Bunun yanı sıra koyu renkli çantalar da her zaman olduğu gibi kullanılmaktadır. :Koyu renkli modeller daha çok önemli davetlerde tercih edilmekte, pastel tonlar ise sokak modasında karşımıza çıkmaktadır.

Uzun Askılı Çantalar Nasıl Tercih Edilmelidir?

Uzun askılı çantalar konusunda boyut hususuna da dikkat edilmelidir. Tarzınıza göre en doğru tercihi yapmanız için boyut konusunda seçici olmalısınız. Eğer çantanızda her türlü eşyanızın bulunmasını istiyorsanız büyük boyuttaki çantaları tercih etmeniz gerekmektedir.

Uzun askılı çantalar ile ilgili en önemli konulardan biri de şekil konusudur. Klasik çantaların yanı sıra bu sezona özel modeller de vitrinlerdeki yerini almıştır. Siz de tarzınıza en uygun olan modeli tercih ederek, şıklığınızı kolay bir şekilde tamamlayabilir ve dikkat çekebilirsiniz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu