Teknoloji

Ubisoft Bu Sene Yepyeni Bir Oyun Çıkaracağını Duyurdu!

Dünyanın en büyük oyun yapım firmalarından olan Ubisoft bu sene oyun severlerle ilk kez buluşacak olan bir oyunu E3 Fuarı’nda açıklayacak.

3 Oyun Birden Geliyor

Oyun dünyasının en iyi ve kaliteli oyunları olan AAA oyunları; senaryoları, haritaları ve harcanan yüksek bütçe ile herkesin beğenisini toplayan oyunlar. Fransa merkezli oyun yapım şirketi Ubisoft da bu oyunlar konusunda oldukça başarılı. Şirket bu mali yılda tam 3 AAA oyunu piyasaya çıkaracak. Bu oyunlardan ikisi zaten biliniyordu. The Crew 2 ve The Division 2 yakın zamanda 31 Mart 2019’da oyun severlerle buluşacak. Ancak 3. oyunun ne olduğunu hiç kimse bilmiyor.

  1. Oyun Ne Olacak?

Herkes tarafından merakla beklenen 3. oyunun ne olduğu E3 Fuarı’nda açıklanacak. 12-14 Haziran 2018 tarihleri arasında Los Angeles’te düzenlenecek olan fuarda Ubisoft yine büyük ilgi toplayacak.

Oyun severler tarafından bu yeni oyunun ne olduğu, stratejisi, hikayesi oldukça merak ediliyor. Bazı kişiler bu oyunun The Crew 2 gibi bir devam oyunu olacağını düşünse de şimdilik oyunun ne olduğu bilinmiyor. Bazı meraklılar oyunun adının Splinter Cell olacağını da konuşuyor.

Kısa bir süre önce ülkemizde yaptığı yatırımları arttırma kararı alan Ubisoft, yeni oyunlarında Türkçe dil desteği de sunuyor. En son Uplay arayüzüne gelen Türkçe destek şimdi de Rainbow Six Siege için geliyor.

Ubisoft bu mali yılda 23 milyon adet oyun satışını hedeflemişti. Ancak satış rakamları 19 milyonda kaldı. Hedeflerinin gerisinde kalan şirket bu yeni oyun ile açığını kapatmayı planlıyor. Hedefe ulaşamamanın sebebi ise Skull&Bones oyunun biraz gecikmesi. Ancak yeni gelen 3 oyun bu açığı kapatacak gibi görünüyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu