Moda

Tüylü Elbiseler İle Kendi Masalınızın Prensesi Olun

Tüylü Elbiseler İle Kendi Masalınızın Prensesi Olun

Bu sene moda dünyası öylesine renkli, farklı ve iddialı trendlere ev sahipliği yapıyor ki 2015 için modanın en parlak yıllarından biri tanımını kullanmak pek de abart olmayacaktır. Tüyler de bu trendlerden biri. Yaz boyunca çok trend olan tüylü giysiler popülerliklerini sonbahar-kış sezonunda da sürdürecek haliyle ki tüyleri birçoğumuz kış ile özdeşleştirdiğimiz için yazın giymediysek de sonbahar-kış sezonunda bol bol giyeceğimize hiç şüphe yok. Tüylü giyinme trendinin has parçasıysa elbette ki elbiseler. Tüylü elbise modelleri ile masal diyarlarında çıkılmış bir gezinti tadında günler bizleri bekliyor.

Tüylü elbise modelleri rengarenk

Tüylü elbiselerin trend olmasıyla birlikte vitrinleri daha önce hiç olmadığı kadar renkli tüylü elbise modelleri süslüyor. Ayrıca sadece özel günlerde değil günlük hayatta hatta çalışırken bile giyilebilecek tüylü elbiseler bulabilmek mümkün. Özellikle tüy detaylar ile hareket katılmış elbiseler doğru parçalarla kombinlendiğinde çalışırken de gündelik hayatta da gayet rahat kullanılabiliyor.

Tüylü abiye elbiseler büyüleyici

Elbette tüylü elbiselerin en güzel hali abiyeler. Üstelik tüylü abiye elbise modelleri de hem çok renkli hem de farklı boy seçeneklerine sahip. Bu sayede 2015 yılının en önemli trendlerinden biri olan tüylerle süslü abiye elbiseler ile tüm davetlerde boy gösterme şansına sahipsiniz. Özellikle uzun abiyelerde etekleri tüylerle süslü modellere geniş yer ayrılmış ki uzun tüylü abiye elbiseler tek kelime ile büyüleyici. Şunu da ekleyelim davetlere katılırken yapacağınız elbise seçiminde vücut tipiniz ve ten renginiz kadar katılacağınız davetin konseptini de hesaba katmalısınız. Bu üç kriteri göz önünde bulundurarak yapacağınız seçimler sizi davetlerin parlayan yıldızı yapmaya yetecektir.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu