Moda

Retro Çantalar Nasıl Seçilmelidir?

Retro çantalar

Çantalar moda konusunda oldukça önemli unsurlardır. Günümüzde, her türlü kombin için farklı tarzda çanta üretilmektedir. 2015 yazlık çanta modası incelendiğinde, retro çantalar nasıl seçilmelidir sorusu oldukça önemlidir. Bu tarzda çanta seçilirken özellikle bazı önemli noktalara dikkat edilmelidir.

Retro çantalar

Retro çantalar hemen her dönemin modası arasında yer almaktadır. Bu nedenle, bu tarz çantalar alırken her yıl moda olduğunu görebilirsiniz. Böylece bu çantalarınızı her yıl gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Bu tarz çantalarda boyut konusu oldukça önemlidir. Seçim yapılırken boyut konusuna dikkat edilmelidir.

Retro çantalar nostaljik şıklığı yaşamanızı sağlayacaktır. Geçmiş dönemlerden izler taşıyan bu çantalarda genel olarak koyu renkler revaçtadır. Derinin sıklıkla kullanıldığı bu çantalarda farklı renklerin kombinasyonu da kullanılmaktadır. Retro tarzda kıyafet seçerken de son derece dikkatli olunmalıdır. Bu kıyafet de bu tarz çantalar ile kombin edilmelidir.

Retro çantalar

Retro çantalar konusunda yazın canlılığını yansıtan renkler de önemlidir. Bunun yanı sıra uzun askılı ya da kısa askılı modelleri de mevcuttur. Bunun yanı sıra özellikle tutacak kısım olan modeller ön plana çıkmaktadır. Bu da özellikle 80’li yılların modasının yansımasıdır. Bunun yanı sıra 70’li yıllardan esintiler de ortaya çıkmaktadır.

Retro çantalar konusunda seçim yapılırken genel anlamda tarzınızı göz önünde bulundurmalısınız. Bu konuda en önemli ayrıntı ise çantanız ve saç tercihinizdir. Tüm bu etkenleri göz önünde bulundurarak tercih yaparsanız sonuç olumlu olacaktır.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu