Dekorasyon

Kaydıraklı Çocuk Odası Takımları

Kaydıraklı çocuk odası takımları son dönemlerde en çok tercih edilen tasarımlardan. Özellikle de ranzalarda eğlenceli bir alan oluşturuyor.

Kaydıraklı Çocuk Odası Takımları

Kaydıraklı çocuk odası takımları  hakkında fikir edinmek için şöyle sıralama yapılabilir:

  • Alt bölümü oyun alanı olan ev şeklinde kaydıraklı yatak
  • Ranzalı ve kaydıraklı takımlar
  • Kale şeklinde yatak ve kaydırak takımı
  • Şato şeklinde kaydıraklı yatak
  • Çadır şeklinde hem yatma hem oyun alanı vs gibi çeşitler devam ettirilebilir. Bu kaydıraklı setlerin renk ve büyüklük açısından birçok türü vardır. Hangi dekorasyon sizin için daha iyiyse buna karar verebilir, çocuğunuzun da fikrini elbette öncelikli tutarak yerleşim yapabilirsiniz.

Çocuk Odası Takımı  Dekorayonu Hakkında

Kaydıraklı çocuk odası diğer çocuk odası takımlarına göre daha çok yer kaplayabilir.  Merdivenli, oyun alanl ve kaydıraklı bu tasarımlar çok dar yapıdaki odalarda alanı kısıtlayabilir. Bu nedenle daha küçük tasarımlara yönelebilir ya da alternetifleri değerlendirebilirsiniz. Eğer geniş bir alan varsa da bunu doğru şekilde kullanmak gerekir.  Kaydıraklı modeller çocuğunuzun daha eğlenceli zaman geçirmesi, arkadaşları ya da kendi başına geçirdiği zamanla odasını daha fazla sevmesini sağlar. Bu ürünleri alırken elbette diğer malzemelerle nasıl bir görüntü oluşturacağına önem vermek gerekir.  Genel görüntüde renk geçişlerinin iyi olması gerekir. Ayrıca birbirini boğan renklerden de uzak durmak gerekmektedir. Örnek renk kombinasyonu olması için krem rengi dolaplar, krem rengi duvar boyası, yeşil ve turuncu karışık yatak görüntüsü olabilir.

Mobilya Seçimi

Çocuk odası takımları seçimi yaparken mobilyanın sağlam malzemeden olması gerekmektedir. Yani uzun vadede kullanım olması için dayanıklı ürünler size kar sağlar. Özellikle dolap ve yatak karyolası seçiminde önem vermek gerekir. Ayrıc aileride çok kolay sıkılacağı ürünler almamak da zarara sokmayacaktır.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu