Güzellik

Kaşlarınızın Modelini Değişme Vakti

Kaş Modeli

Aslında son yıllarda kaş modellerinde öne çıkan kalın kaş modası devam etse de, kaş modellerinde kalın kaş olsa bazı modeller trend olarak karşımıza çıkıyor. Özellikle fazla kavisli olmayan düz ve uç kısmı da kalkık olan kaş şekilleri son yıllarda en çok tercih edilen popüler kaş modelleri arasında yer alıyor. Eğer kaşlarınız çok kalınsa bu şekilde aldırabilir ve tarz bir görünüm kazanabilirsiniz. Eğer kaşlarınız inceyse kaş kalemi ya da kaş farı yardımıyla kaşlarınıza bu şekilde kalınlaştırabilir ve modern bir görünüm kazanabilirsiniz. Son yıllarda popüler olan bu kaş modellerini artık tüm bayanlar yavaş yavaş uygulamaya başlıyor. Çok uzun kuyruklu kaş modelleri artık son derece demode bir şekilde karşımıza çıkıyor.

Kalın Kaş Modası

Siz de yüzünüzün farklı bir görünüm kazanmasını istiyorsanız özellikle bu sezonun modası kalın vedüz şekilli kaş modellerini tercih edebilirsiniz. Bumerang gibi aşırı kavisli görünen kaşları artık geri bıraktık, hafif kavisli ve kalın kaşlar artık son derece popüler. Bu kaş modelleri çok kavisli kaşların aksine yüz hatlarını yumuşatır ve sizin daha genç gösterir. Eğer kuaförde kaş aldıracaksanız kesinlikle güvendiğiniz ve trend kaş şeklini size sağlayacak bir kuaföre gitmenizi öneririm.

Kaşlar Nasıl Alınmalı

Eğer kaşlarınızı evde almayı düşünüyorsanız da bir kalem yardımıyla kaş şeklinizi belirleyebilirsiniz. Kalemi burnunuzun yan tarafına dik olacak şekilde yerleştirin ve bu şekilde kaşınızın başlangıç kısmını, burnunuza paralel olacak şekilde gözlerinize doğru çevirdiğiniz kaşınızın bitiş kısmını belirleyebilirsiniz. Bu şekilde siz de yüzünüze en çok yakışan kaş şeklini bulabilir ve modern bir görünüm kazanabilirsiniz. Bu sezon ayrıca kaş şekillerinde en çok tercih edilen modeller daha çok kalın ve hafif kavisli kaş modelleri şeklide oluyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu