Yaşam

Erkekler Masaj Yaparken Aslında Ne Anlatıyor?

Erkekler masaj yaparken aslında ne anlatıyor diye merak ediyorsanız, aslında bunun çoğu zaman bir anlam ifade etmediğini bilmeniz gerekir. Çünkü her dokunuş, cinselliği çağrıştıran bir durum yaratmaz.

Bir Erkek Neden Masaj Yapar?

Aranızda duygusal bir bağ olan erkek arkadaşınız ya da eşiniz masaj yapıyorsa tahrik olmanız söz konusu olabilir. Ancak çoğu zaman bu temaslar kişiyi rahatlatmak ve gerginliğini almak için uygulanır. Özellikle masa başı çalışan ve kendini ağrılar içinde hisseden kişiler için masaj gerçekten de rahatlatıcıdır. Ancak her masaj uygulamasından cinsellik beklentisi elde etmek doğru değildir. Erkeklerin masaj yapması eşi olan kadınlar için söz konusu olduğunda sorunsuz olabilir ama yabancı kişile olduğunda yanlış anlaşılmalara sebebiyet verebilir. Bu yüzden verilen mesajın ya da dokunma amacının ne olduğunun farkına varmak gerekir.

Etkileyici Masaj

Masaj yağarı ve kremlerle yapılan aromatik masajlar romantik anları başlatmak için de tercih edilebilir. Özellikle vücudun gerginliğini atmak ve rahatlatıcı etkisini yaratmak için sıcak bir banyo sonrasında uygulanan masaj cildin rahatlamasına neden olur. Bu tür masajlarda cinsel olarak etkilenmek söz konusu olmaktadır. Hem vücudun gevşemesi hem de karşı cinsin cinselliğini harekete geçirici masaj yapmak için masaj konusunda bilgili olmak gerekir.

Her Dokunuştan Anlam Çıkarmamak Lazım

Elbette ki kadın ve erkek arasındaki tensel temas her zaman cinselliği çağrıştırmayabilir. Ama vücut dokunulmazlığına ihlal durumuna izin vermek de doğru değildir. İnsanların belirli bir özel alanları vardır ve bu alanlara giren kişiler, her zaman masumane yaklaşmayabilir. Farklı ihtiyaçları bulunan insan oğlu, kardeşi olmayan her cinsten etkilenebilir ya da etkilendiğini sanabilir. Bu yüzden kime ne kadar düzeyde dokunma izni verdiğinize dikkat etmeniz gerekmektedir.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu