Burçlar

Burç Uyumu

 

Burçların karakter özellikleri yansıttığını bilmelisiniz. Bu sebeple burç uyumu kavramının ortaya çıkması olağandır.

Aşağıda verilen bilgiler üzerinden burç uyumu hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Hangi burçların birbiri ile uyumlu olduğu, hangi burçların asla anlaşamayacağı bilgileri verilmiştir.

Burç Uyumu Hakkında

Burç uyumları gibi bir kavramın ortaya çıkması, tamamen burçların karakter özelliklerinin sunulmasından kaynaklanmaktadır. Kişi doğarken gezegenlerin durumu, direkt olarak karakter özelliğini yansıtıyor. Sonucunda ise belli başlı karakter özelliklerinin, farklı bir karakter ile uyumu ya da uyumsuzluğu ortaya çıkıyor. Baktığınızda hangi burcun sizinle anlaşabileceği ya da anlaşamayacağı yönünde bilgi sahibi olmanız mümkün olacaktır.

Toprak Burçları;

Burçların genel olarak sınıflandırılması yapılıyor. Toprak burçlarının genel olarak toprak burçları ile anlaşması söz konusu. Ancak derine inildiğinde elbette toprak burçlarının da kendi içinde daha çok anlaştığı burçlar olacak.

Su burçları;

Su burçlarının da kendi içinde anlaşmaz mümkün. Hangi burçlar anlaşır gibi bir soru sorulması durumunda direkt olarak burçların genel özellikleri üzerinden sorunun cevaplanması mümkün olacaktır. Sizin uyumlu olduğunuz burcu direkt olarak bulabilirsiniz.

Hava burçları;

Burçların sınıflandırılmasında hava burçları da yer alıyor. Sizin olduğunuz kategori hangisi ise direkt olarak o kategori içinde yer alan burçlar ile anlaşmanız mümkün olabilir. Bazı durumlar ise aynı kategori içinde olan burçlar da anlaşamayabilir.

Hangi Burç Hangi Burçlar Anlaşamaz?

Burçların belli karakter özellikleri var. Örneğin oğlak burçlarının idealist ve kararlı olması, aslan burçlarının gösterişli olması, koç burçlarının inatçı olması gibi… Bu özellikler başka burçlarda da baskın olmasa da var. Bu nedenle anlaşmanın olmamasının özelliklerin birbiri ile çatışması olarak yorumlanması mümkündür. Burç uyumları nasıl olur sorusuna verilen yanıt üzerinden hareket etmeniz mümkündür.

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu