Moda

Bacak Boyunu Uzun Göstermenin Püf Noktaları

Günümüzde kısa boylu kadınlarımızın en çok yakındığı durumlardan biri de bacak boyunun oldukça kısa kalmasıdır. Kısa boylu kadınlar tarafından oldukça dert olan bu sorun için uzmanlar tarafından hazırlanan öneriler vardır. Bunları dikkatlice incelemenizi ve uygulamanızı öneririz.

Bacak Boyunu Uzun Göstermenin Püf Noktaları
Bacak Boyunu Uzun Göstermenin Püf Noktaları

Bacak Boyunu Uzun Göstermek

Bacak boyunu uzun göstermenin en önemli yolu görsel uygulamalardır, yani kıyafet ve ayakkabı seçiminizle bacak boyunu uzun gösterebilirsiniz. Kıyafetlerimizi tek renk olarak seçmemiz ve ayakkabı modelinde kıyafetimize uyan topuklu bir ayakkabı seçimimiz bacak boyumuzun uzunluğunu oldukça etkiliciktir.

Kıyafet seçiminizde tek renk ne kadar etkili olsa da giyeceğiniz uzun etek modelleri ile bacak boyunu uzun gösterebilir ve aynı zamanda şık bir kısa ceket ile de kombin ederseniz, bakışları üstünüze çekersiniz. Pileli etekler ve kat kat kesim olanlar bacak boyunuzu olduğundan da kısa gösterir. Daha çok yatay desenli etekler seçip, bacak boyunu uzatabilirsiniz. Her kıyafetinizde kemer kullanmayı unutmayın, kemer bacak boyu uzatmak için vazgeçilmez bir aksesuardır.

Bacak Boyunu Uzun Göstermenin Püf Noktaları
Bacak Boyunu Uzun Göstermenin Püf Noktaları

Kısa boylu kadınların artık boyundan dolayı üzülmesine gerek kalmadığını belirten uzmanlar, bu yöntemlerle kadınlarımızın boyunun uzamadığını aksine göz yanılması yapıldığını açıklamaktadırlar. Bikini ve mayolarda kısa boylu bayanların kesimleri daha derin olanlardan tercih etmeleri gerekmektedir. Etek boyları kısa ve dar olan kesimlerden tercih etmeniz üstünüzde oldukça şık duracaktır. Kısa boylu insanların artık ne giyeceği hakkında bir fikir sahibi olmuşunuzdur. Bunları uygulayarak daha şık ve güzel olabilirsiniz.

 

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu