Moda

Alessandra Ambrosio Marka Oluyor

Moda dünyası içerisinde mankenlere baktığımızda her birinin ayrı güzelliği ve modadan anlayış tarzıyla beraber birçok manken, günümüzde modaya atılım sağlamaktadır. Kendi tasarımları ve özgün, günümüze uygun olan yaratıcılıklarıyla birlikte çok güzel desende elbiseler yaratmaktadırlar. Marka olmayı başaran manken isimlerinden birisi de Alessandra Ambrosio olmuştur.

Alessandra Ambrosio Marka Oluyor
Alessandra Ambrosio Marka Oluyor

Günümüzün en güzel mankenlerinden birisi olduğu gibi, hem güzelliğiyle hem de mankenlik başarısıyla beraber modaya adım atmıştır. Moda dünyasında birbirinden farklı yaratımlarıyla beraber, özgün tasarımlar çıkarmayı başarmış, her şeye inat özgün tasarımlarıyla beraber marka olmak adına en güzel tasarımları piyasada var etmeyi başarmıştır.

Birbirinden farklı tasarımlarıyla beraber günümüzde birçok örneğiyle karşılaşabileceğimiz mankenlikten modalığa yükselen birçok manken güzel vardır. İşte bu isimlerin arasına yazılabilecek yeni isim ise Alessandra Ambrosio olmuştur. Güzelliğiyle ve çekici bir görünümüyle beraber ilgisini her zaman üzerine toplamayı başarmış bir isim olmuştur. Yepyeni moda dünyasında yepyeni tasarımlarla beraber ismini yazdırmayı başarmış olup kısa zaman içerisinde marka olabilecek kapasitededir.

Alessandra Ambrosio Marka Oluyor
Alessandra Ambrosio Marka Oluyor

Alessandra Ambrosio ile özgün tasarımlar geliyor

Yepyeni yılla beraber 2014 yılı içerisinde hedeflediği moda dünyasında yerini almak isteyen Ambrosio, koleksiyon hazırlamanın üzerinde daha farklı tasarımlar yapmak istediğini ve aslında bununla beraber bir marka yaratmanın öneminin çok daha fazla olduğunu belirtiyor. Koleksiyon yaratıcısı olduğu kadar ismiyle birlikte güzel bir markayı ortaya çıkarmanın gururunu yaşamak istiyor. Buna göre özgün tasarımlarla beraber siz de Ambrosio tasarımlarını deneyebilirsiniz.

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu