Burçlar

Aylık Burç Yorumları

2018 Haziran ayı burç yorumları konusunda merak ettiklerinizi sizin için hazırladık. İşte burcunuzu bekleyen sürprizler!

Haziran ayı burç yorumları İkizler burcu yeni ayı, oğlak dolunayı ve Neptün gerilemesiyle ortaya çıkacak. Peki bunlar Haziran ayında neler getirecek? Burcunuzu da yükseleni de okumanızı unutmayın.

Yükselen Koç: Ani gelir kayıpları ve masraflar söz konusu olabilir. Seveceğiniz şeyleri de satın alabilirsiniz ama bütçenizi aşmamaya dikkat etmelisiniz. Yanlış anıları hatırlayıp üzülmeyin.

Yükselen Boğa: Venüs tetikleniyor ve eski alışkanlıklar geride kalıyor. Bazı ihtiyaçlarınızın önceliği değişebilir. 13 hazirandan itibaren bir işe başlayabilir, kazanç elde edebilirsiniz. Seyahat edebilirsiniz.

Yükselen İkizler: Özel bir döneme giriyorsunuz ve 13 hazirandan sonra daha canlı hale geleceksiniz. Yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Bazı konularda ilginiz değişebilir. Borçlarınızı ödeme fırsatınız olabilir.

Yükselen Yengeç: Bilinç değişikliği yapabilirsiniz ve geçmişle bağınızı kopartmak istiyorsanız bunu başarabilirsiniz. Arkadaşlarınızı değil kendinizi dinleyin. Ödemelerinizi ertelemeyin.

Yükselen Aslan: İletişimle olan bilgileriniz tazelenebilir. Bir anda kariyerinizde çok şey değişebilir. Geçmişinizdeki bazı şeyleri yanlış anladığınızı fark edebilirsiniz. Değişiklik size iyi gelebilir.

Yükselen Başak: Başakların kariyer alanında sürprizler yaşanabilir. Taşınmalar ve yolculuklarla hedefinize doğru gidebilirsiniz. Karşınıza doğru insan çıkabilir.

Yükselen Terazi: Başarı ve riskler bir arada olabilir dikkat etmeniz gereken bir aya giriyorsunuz. Eğer eğitim almak isterseniz bu dönem sizin için ideal. Belki yurt dışına gidebilirsiniz.

Yükselen Akrep: Akrepler bu açı sayesinde kendilerini bir koruma kalkanı içinde görebilirler. Ama bazı konularda dikkatli olmakta yarar var. Çünkü sessizlikleri pahalıya mal olabilir.

Yükselen Yay: Yaylar birikmiş borçlarını kapatmak için çaba gösterebilirler. Bu yüzden etkilerden yararlanmak için uygun bir dönem. Ama taşınma ve ev almak için bu dönem plan yapmayın

Yükselen Oğlak: Oğlaklar iş hayatında sıkıntılarla karşılaşabilir ama gereksiz münasebetlere girmemeleri daha uygun bir karar olur.

Yükselen Kova: Kovalar 2018 haziran burç yorumları konusunda mayıstan çok farklı olmayacak yani acele karar vermemeli, kandırılmamaya dikkat etmeliler.

Yükselen Balık: Romantik bakış açısından kurtulmanız şart, artık mantıklı davranmalısınız.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu