Moda

2015 Güneş Gözlüğü Trendleri

2015 Güneş Gözlüğü

Bu sezon hem bayan hem de erkek modasında en çok tercih edilen gözlük modelleri daha çok Retro modeller şeklinde karşımıza çıkıyor. Yaz ayları da gelmişken en çok tercih edilen 2015 gözlük modellerihakkında mutlaka fikir edinerek gözlük alışverişinizi bu doğrultu da yapmanızı öneriyorum. Bu sezon hem bayan hem de erkek güneş gözlüğü modellerinde aynalı modelleri sıkça tercih edebilirsiniz.

Bayan Güneş Gözlüğü Modelleri

En çok tercih edilen aynalı güneş gözlüğü renkleri mavi, yeşil, gümüş rengi, kırmızı, pembe, mor gibi renkler bu sezon son derece popüler ayna renklerinden. Güneş gözlüklerinde özellikle retro modellerbayan güneş gözlükleri ve erkek modellerde de son derece rağbet görüyor.  Özellikle metal çerçeveli pilot stil gözlük modelleri son derece popüler olarak karşımıza çıkıyor.  Bunun yanı sıra yuvarlak çerçeveli güneş gözlüğü modelleri özellikle bayanlar tarafından son derece rağbet gören şık tasarımlar arasında yer alıyor.

Retro Güneş Gözlüğü Modası

Bu sezon bayan gözlük modellerinde kedi çerçeveleri de yine dikkat çeken şık 2015 güneş gözlüğü modelleri arasında yerini alıyor. Bu yaz güneş gözlüğü almak isteyenler için özellikle dikkat çeken modeller yuvarlak metal çerçeveli aynalı camlı gözlük modelleri şeklinde oluyor. Ayrıca gözlük çerçevelerinde desenli modeller de tercih edebilirsiniz. Leopar desenleri ve zebra deseni en çok tercih edilen desenler arasında yer alıyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu