Moda

2 Beden Zayıf Gözükmek

Düzensiz beslenmeden dolayı son yıllarda giderek artan ve herkesin aynı dertten mustarip olduğu fazla kilolardan kurtulmak hiçte kolay değil. Yapılan onca diyet uygulanan diyet programları sonrasında çok az bir kilo verilse de diyet bırakıldığında verilen kilolar tekrar hızlıca alınıyor. Bu nedenle de zayıf görünmek, ince gözükmek bazen pek mümkün olmuyor.

2 Beden Zayıf Gözükmek
2 Beden Zayıf Gözükmek

Ancak giyimde, kıyafet seçiminde bazı kurallara dikkat edilerek olduğundan daha ince ve zayıf görünmek mümkün. Özellikle de balık etli bayanlar için büyük bir sorun olan ince görünmek bu sayede daha kolay olabiliyor. Ayrıca kısa boylu bayanlarda sadece topuklu ayakkabılar değil yine giyimlerinden birkaç kurala dikkat ederek daha uzun görünebilirler. Bunun için aşağıdaki kuralları uygulamak, hayata geçirmek yeterli.

Uzun ve Zayıf Görünmenin Yolları

Yolda yürürken, bir yerde otururken öne doğru eğilerek kambur bir şekilde durmayın. Bu siz hem kilolu hem de kısa boylu gösterir. Tam aksine olabildiğince dik durulmalı ve omuzlarda yukarıda tutulmalı. Kıyafet alış verişi yaparken de ekoseli, bol renkli ve yatay çizgilere sahip kıyafetleri almamaya özen gösterin.

2 Beden Zayıf Gözükmek
2 Beden Zayıf Gözükmek

Bunun yerine dikey çizgilere sahip ve siyah renkli kıyafetler almanız görünümünüzü olumlu yönden etkileyecektir. Abiye ve gece elbiselerinde de zayıf görünmek içinde bel kısmının sizi sarmasına ve etek kısmının da bol olması önemlidir. Ayrıca saçlarınızın da boynunuzu örtmesine dikkat edin.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu