Güzellik

Venüs Gamzesi Hakkında Neler Biliyorsunuz?

Herkes tarafından araştırılan venüs gamzesi hakkında neler biliyorsunuz? oldukça sık araştırılan bir konu olmaktadır.

Venüs gamzesi hakkında neler biliyorsunuz? Sorusu merak konusu olarak çok  sorulmaktadır. Venüs gamzesi hakkında ufak ve kısa bilgilerden bahsedeceğim makalemde. Şimdiden iyi okumalar dilerim….

Venüs Gamzesi Nedir?

Poponun üst bölümü ile belin birleştiği yer de olan çukura Venüs Gamzesi denilmektedir.  Venüs gamzesi görünümüne sahip olmak isteyenler için ilk önce vücuttaki yağ dokularının inceltilmesi gerekmektedir. Venüs gamzesinin oluşması için de mutlaka spor ve diyet yapılması gerekmektedir. Son yıllar da venüs gamzesi estetiği yapıldığı için hayal eden herkes yapılabilmektedir.

Venüs Gamzesi İçin İdeal Kişiler

Venüs gamzesi için ideal olan kişiler diyet yaptığı halde ve spor yaptığı halde vücudunun bazı kısımlarında kurtulamayan ve vücut kaslarını çok belirgin bir hale getirmeyen kişilerin vücuttaki kitle indeksleri otuzun altında ve cildinde çok ciddi gevşekliği olmayan özellikle de orta yaş ve genç yaştaki kişiler için ideal olmaktadır. Mutlaka bir estetik uzmanında muayene olmak gerekmektedir. Estetik uzmanının muayenesinde venüs gamzesi yaptıracak olan kişinin yüzünüz ile venüs gamzesi yaptıracağınız bölge için detaylı bilgi almanız gerekir.

Venüs Gamzesi Estetiği Nasıl Yapılır?

Venüs gamzesi estetiği yaptırmak isteyen kişiler ilk önce uzman bir doktor ya da estetik uzmanında muayene olması gerekir. Venüs gamzesinin nerede olmasını istiyorsanız ona karar verilmektedir. Sonra ise kişinin venüs gamze sahip olmak istediği yere yarım saatlik bir operasyona alınmaktadır. Venüs gamze nereye yapılacak ise lokal anestezi uygulanmaktadır. Kişi uyuşturulduktan sonra venüs gamzesi operasyonuna başlanmaktadır. Venüs gamzesinin oluşması için ağız ve yüzdeki olan mimikleri sağlayan kaslara müdahaleler yapılmaktadır. Daha sonra ise doğal bir venüs gamze görünümü elde edilmektedir. Ve kaslar dikilir ve venüs gamze estetiği operasyonu bitmektedir.

Bu venüs gamze estetiğinden sonra dikiş olan bölgede hafif ödem ve şişlikler meydana gelmektedir. Bunlar normaldir ve korkmaya gerek yoktur. Maksimum bir hafta sonra iyileşme gerçekleşmektedir. Eğer bir problem olursa direkt olarak uzmanınıza giderek problem nereden kaynaklanmakta ve gereğinin yapılmasını isterler.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu