Moda

Şık olduğunu sanan ünlüler

Şık giyimiyle dikkat çeken pek çok ünlünün yanı sıra oldukça rüküş giyinip şık olduğunu sanan ünlüler de mevcut. Kıyafetleriyle dikkatleri üzerine çekmeye çalışırken ciddi stil hataları yapan bazı ünlüler akıllarda bu halleri ile yer ediyorlar. İşte karşınızda unutulması zor kıyafetleri ile şık olduğunu sanan ünlüler…

 

r3
Kim Kardashian

~~Ermeni asıllı Amerikalı güzel model Kim Kardashian bu elbiseyi 2014 Met Ball galasında giymişti. Bu sırada oğle North West’e hamile olan Kardashian bu fotoğrafta eşi Kanye West ile birlikte görünüyor. Normalde güzel hatları ve cesur giyim tarzıyla dikkat çeken güzel model, bu elbisesiyle oldukça yanlış bir seçim yapmış gibi görünüyor. Elbise oldukça göz yoran ve kaba bir desene sahip. Ellerini de kapatan bu kumaş Kardashian’ın tüm hatlarının adeta eriyerek birbirine karışmasına sebep oluyor.

r4
Nicki Minaj

~~Farklı ve renkli tarzı ile dikkat çeken ve cesur klipleri ile olay yaratan ünlü şarkıcı Nicki Minaj, katıldığı Grammy ödül töreninde bu kırmızı elbiseyi tercih etmiş. Korku filmlerinden çıkmış gibi görünen bu kırmızı elbise neresinden bakarsak bakalım oldukça rüküş. Elbisenin etek kısmındaki insan yüzü kime ait bilmiyoruz ama, oldukça ürkütücü göründüğü kesin. Kat kat bir pelerini andıran garip kapşon kısmı, ve bu da yetmezmiş gibi aynı ağır ve abartılı kumaştan yapılmış eldivenlerle bu kostüm kesinlik Nicki Minaj’ın yaptığı en rüküş seçimlerden biri.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu