Teknoloji

Samsung Galaxy Tab A7 Özellikleri Nelerdir?

Samsung Galaxy Tab A7 özellikleri nelerdir? Teknolojinin tüm imkanlarından yararlanmak ve hayatı kolaylaştırmak adına birçok ürünü kullanılır. Bunlardan biri de Samsung Galaxy Tab A7 dünyaya açılan yeni bir penceredir.

Samsung Galaxy Tab A7 heyecanla beklenen yeni modeli ile karşınızdaki yerini almıştır. İnce tasarım, üstün performans ve tüm şıklığı ile hayatına renk katan özellikteki tasarımı elinizden düşüremeyeceksiniz. Dilediğinizi her şeyi yapmaya hazır olarak tüm tasarılarınızı gerçeğe dönüştürebilirsiniz. Oldukça ince bir şekilde tasarlanan, şık ve çok yönlü olan cihaz göz alıcı özelliklere sahiptir. 7mm kalınlığa sahip, metal tasarımı, gri, gümüş ve gold olarak farklı renklere sahiptir. Çevresini kaplayan simetrik bir çerçevesi bulunmaktadır.

Eğlence tutkunlarının yeni adresi olarak gösterilebilir. Geniş ekranı ile sinema zevkinizi evinizde yaşayabilirsiniz. İçeriği oldukça fazla olan cihazın ekranı ve ses düzeyi mükemmel derecede tasarlanmıştır. Geniş dinamik 104’ inç ekranı ile dörtlü hoparlör sayesinde Dolby Atmos çevresel sesleri özelliği ile özellikli bir tablete sahip olmanız çok kolay.

Samsung Galaxy Tab A7 Teknik Özellikleri

Samsung Galaxy Tab A7 teknik özellikleri ile farkını hissettirmeye devam etmekte. İşte özellikleri;

  • Oyun oynarken ihtiyacınız olan her şeyi bu tablette bulabilirsiniz. Hızlı işlemci ve güçlü RAM kapasitesi sayesinde oyunlarınızı hızlı bir şeklide yükleyerek anında oynayabilirsiniz. Kesintisiz ve hızlı bir oyun için en ideal şekilde tasarlanmıştır. 7.040 mAh kapasitesine sahip pil ömrü ile saatler boyunca ihtiyacınızı karşılamaktadır. Pil seviyesi düşük olsa dahi 15 w hızlı şarj özelliği sayesinde pil seviyesini %100 olarak çabuk ulaştırabilirsiniz.
  • Galaxy Tab A7 yüksek çözünürlüğü ile tüm videolarınızı ve fotoğraflarınızı depolayabileceğiniz 32 GB depolama alanına sahiptir. Micro SD kartı ile depolama alanını 1 TB’a kadar yükseltebilirsiniz. Sevdiğiniz birçok resim ve videoları burada saklayabilirsiniz.
  • Youtube Premium ve Galaxy Tab A7 sevdiğiniz tüm içerikleri reklamsız ve kesintisiz olarak 2 ay kullanım hizmeti vermektedir reklamsız ve çevirim dışı arka planda oynatma keyfini doyasıya yaşayabilirsiniz.
  • Göz sağlığınızı korumak için karanlık mod özelliğini kullanabilirsiniz. Böylece yorgun gözleriniz ile ekrana bakmak zorunda kalmayacaksınız. Dilerseniz bu özelliği em gece hem gündüz kullanabilirsiniz. Karanlık MOD kullanımı sayesinde pis tasarrufunuzu da sağlamış olursunuz. Cihazın hızlı panelde bulunan açma/kapama anahtarına hafifçe bir şekilde dokunmanız yeterlidir.
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu