Moda

Saçlara Ahenk Katacak Şık Toka ve Saç Aksesuarları

Saçlara Ahenk Katacak Şık Toka ve Saç Aksesuarları! Her kadın için saçlarının bakımı ve gösterişi önem taşımaktadır. Çünkü kadınlar saçlarının her zaman daha gösterişli ve bakımlı görünmesini isterler.

Saçlara Ahenk Katacak Şık Toka ve Saç Aksesuarları! Kadınlar, modelinden canlılığına, renginden aksesuarına kadar her yönüyle saçlarıyla ilgilenirler. Bu anlamda saç aksesuarları kadınlara istediği şıklığı sunan elit parçalardır. Bu parçalar zariflikleri ile saçları sempatik göstermektedir. Her zevke hitap eden tür ve şekillerde üretilmiş olan saç aksesuarlarının arasında; taçlar, gösterişli lastikler, saç bantları, sim ve toka gibi çok sayıda alternatif yer almaktadır.

Kristal Taçlar

Saç aksesuarları arasında parlaklığı ile dikkat çeken kristal taçlar hem abiye şıklığında hem de sade şıklık isteyenler için iyi bir seçenektir. Açık ve salaş duran saçlara takılan kristal taçlı modeller ile göz doldurmak mümkün.

Modern Firketeler

Firkete denildiği zaman aklımıza ilk olarak siyah metal tokalar gelmektedir. Ancak şu an revaçta olan modern firketeler renkli ve iddialı olarak karşımıza çıkmaktadır. Sarı saça takılacak gold renkli bir firkete tercih edilerek uyum yakalanabilir.

Saç Yüzükleri

Her parmağa takılan eklem yüzüklerinin dışında saça takılan yüzükler de sezonun revaçta olan kullanımları arasındadır. Saçtan bir tutam alınarak ara ara aynı sırada geçirilen saç yüzükleri görsellik olarak en tatlı aksesuarlar arasında yer almaktadır.

Saç Klipsleri

Saça tutturulan klips modelleri, 90’lı yıllardaki çok popüler olan çiçek klipslerin günümüze uyarlanmış modern hali olarak dikkat çekmektedir. Özellikle taşlı klipler özel gece davetleri için ideal bir seçenek olacaktır.

Kumaş Aksesuarlar

Saça tutturulacak olan kumaş aksesuarlar tercih edilecek bir diğer alternatifler arasında yer almaktadır. Geçen dönemlerde moda olan saç tüyleri yerini yeni sezonda bu kumaş aksesuarlara bırakmıştır. Yün model kumaş saç aksesuarları kışın kullanılabilirken; pamuklu modeller yazın tercih edilebilir.

Deri Tokalar

Saça şık bir efekt katmak için deri tokalar kullanılabilir. Halka şeklindeki kalın deri tokalar at kuyruğu ya da topuz yapımında takılabilir.

İncili Bantlar

İncili taçlar ve saç bantları zariflik elde etmek isteyenlerin gözde tercihlerindendir. Bu modeller ile gündelik hayatta sade şıklık yakalamak mümkündür.

Kurdele

Saç aksesuarları arasında en minnoş yapılı olan çeşitler şüphesiz saça iliştirilecek olan kurdele modelleridir. Açık bırakılarak lüle yapılmış ve yarım şekilde toplanmış saça takılan kurdeleler en çok karşımıza çıkan kullanım şeklidir.

Altın Tokalar

Elbette ki saç aksesuarları arasında en pahalı çeşitler altın tokalardır. İmkanı bulunan kadınlar altın toka çeşitlerine bir şans verebilirler.

 

 

 

 

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu