Moda

Örme Çantalar Nasıl Tercih Edilmelidir?

Örme Çantalar Nasıl Tercih Edilmelidir?

Moda dünyasında her geçen dönemde yenilikler yaşanmaktadır. Çanta konusunda yeni modeller, defilelerde boy göstermektedir. 2015 yazlık çanta modası incelendiğinde örme çantalar nasıl seçilmelidir sorusu ön plana çıkmaktadır. Bu konuda seçim yaparken dikkatli olunmalı ve tüm etkenler göz önünde bulundurulmalıdır.

Örme Çantalar Nasıl Tercih Edilmelidir?

Örme modası bu yıla adeta damga vurmuştur. Kıyafetlerdeki örme ayrıntıların yanı sıra ayakkabılarda da bu tarz tercih edilmiştir. Sonunda, örme çantalar konusu da moda dünyasındaki yerini almıştır. Zaten bu yaza damga vuran bu konuya çanta sektörünün de daha fazla uzak kalması beklenemezdi.

Örme çantalar tercih edilirken kıyafet konusu göz önünde bulundurulmalıdır. Özellikle kısa ve tek parça elbiselerle birlikte kombinlendiğinde bu çantalar daha olumlu sonuçlar vermektedir. Bu çantalar, desen bakımından da birçok seçenek sunmaktadır. Özellikle etnik motiflerin önde olduğu modeller yaygın olarak kullanılmaktadır.

Örme Çantalar Nasıl Tercih Edilmelidir?

Örme çantalar genellikle elde tutulan modellerle tercih edilmektedir. Bunun yanı sıra bazı modeller de askı da mevcuttur. Geometrik olarak da kare şeklindeki çantalar en fazla tercih edilen modellerdir. Renk bakımından yazın ışıltısını yansıtan açık renklerin bir arada kullanıldığı çantalar daha sık tercih edilmektedir.

Örme çantalar özellikle örme ayakkabılar ile kombinlendiğinde sonuç daha olumlu olmaktadır. Bu konuyla ilgili tercih yaparken ayakkabının yanı sıra kıyafetinizdeki hakim rengi de göz önüne almalısınız. Özellikle spor tarzı sevenlerin tercih ettiği bu çantalar sokak modasında sıklıkla karşımıza çıkmaktadır.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu