Moda

Kumsal Elbiseleri Nasıl Kullanılmalı? 

 

Kumsal Elbiseleri Nasıl Kullanılmalı? 

Yaz sezonunun en rövaşta ürünlerinden birisi de kumsal elbiseleri. Denizden çıkıyorsunuz, kurulanıyorsunuz ve belki birşeyler atıştırmaya belki de kumsal da şöyle bir dolaşmaya gideceksiniz. Böyle durumlarda, bikini ile değil genelde bikini üzerine geçirilen salaş kumsal elbiselerinizi giyer ve öyle gideceğiniz yere gidersiniz. Bu kumsal elbiselerini kimi bayan, çok özenli tercih ediyor. Yani, diyeceğim o ki her zaman özen iyi değildir. Kokoş havası estiriyorlar. Belki kokoş bile değiller. Ancak orası kumsal, daha rahat, daha salaş elbiseler tercih edin. Taştan, pırıltıdan kaçının. Tülden yapılmış, uçuş uçuş, mini bir elbise ile daha kuğul görüneceksiniz. Ayağınızdaki sandaletler veya parmak arası terlikler salaşlığınızı tamamlayacak diyebiliriz.

Üzerinize geçirdiğiniz kıyafetten bikini askılarınız görünebilir, saçlarınız özensiz dağılmış olsun, maşalı düz değil, doğal olsun. Gözlerinize güneş gözlüğünüzü takın, başınıza şapkanızı ve kuğulluğunuzun keyfini çıkarın. Bacaklarınız kısa ise maksi mini elbiseleri tercih edin, ancak bacak boyunuz kısa değil ise daha uzun bir elbise ile daha iyi görünebilirsiniz. Elbiseniz koyu renkler değil, mutlka suretle yaz renklerinden olsun. Daha eğlenceli, daha canlı renkler ile büyüleyebilirsiniz.

Tüm bunlara ek olarak, fazlası olan bayanlar yine örtsünler. Yani uzun ellbiseler tercih etsinler. Bu bir eksik değil, gocunmayın. Önemli olan nasıl göründüğünüz. Uzun bir elbise ile mükemmel görüntüye sahip olabilirsiniz. Uzun, salaş, uçuş uçuş, rengarenk bir elbise, kafanıza geçireceğiniz kocaman şapka ve gözlükleriniz ile mükemmellik sınırlarını zorlayacaksınız.

Şıklığınızın daim olmasını dilerim.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu