Güzellik

El Gençleştirme İle Yaşınızı Gizleyin

Yaşlanmanın önünde engel olmak isteyen kadınlar için el gençleştirme yöntemi oldukça yaygın bir şekilde tercih edilir.

El Gençleştirme Nasıl Yapılır

Yaşlarının belirli olmasını istemeyen kadınlar el gençleştirme ile yaşınızı gizleyin yöntemini uygular. Bu uygulama sayesinde de kadınlar yaşlanmanın tüm görüntülerini ortadan kaldırır.

Bazı kadınlar yaşlanmak istemezler. Bunun için de pek çok önlem alırlar. Çeşitli yüz dolguları ya da botoks yöntemleri ile kırışıklıklarından kurtulurlar. Ancak yaşlanmanın ilk belirtileri ellerde ortaya çıkar. Kadınlar her ne kadar kırışıklıklarından kurtulsalar da elleri yaşını ele varır. Pek çok kadın da ellerinin yaşlanma belirtisi göstermesinden rahatsız olur.

Teknoloji geliştikçe her alanda kendini gösterir. Estetik de bu alana dâhildir. Yeni yöntemler sayesinde artık elleri gençleştirmek de olanaklıdır. Kadınlar da bu sayede yaşlanmanın ellerdeki etkisi konusunda gerekli önlemlere ulaşır.

El Geçleştirme İşlemleri

  • Yağ enjeksiyonları ile ellerin incelen tabakaları eski haline ulaşmayı başarır. Bunun için vücudun farklı bölgelerinden yağ alınır. Alınan yağlar çeşitli işlemlere tabi tutularak yoğunlaştırılır. Daha sonra ise elin sırt kısmına enjekte edilir. Bu sayede de ellerin genç görüntüsü de sağlanmış olur.
  • Yağ enjekte etme yöntemi kimi kadınlar için oldukça zor bir yöntemdir. Bunun yerine daha kolay bir yöntem olarak dolgu uygulamaları tercih edilir. Dolgu uygulamaları son derece kolaydır. Üstelik bir yıldan daha uzun bir süre de kalıcılığa sahiptir.
  • Ellerin yaşlı bir görüntü içerisinde bulunmasının asıl sebebi, nem değerini kaybetmesidir. Bunun için de elleri nemlendirme uygulaması yapılır. El gençleştirme işlemleri içerisinde kadınların tercih ettiği yöntemlerden biridir. Elin iç kısmına deri altına nemlendiriciler uygulanır. Bu sayede de deri nemlenir ve güçlenmesi daha kolay hale gelir.
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu