Moda

Doğal Taşlı Kolyeler

Doğal Taşlı Kolyeler

Moda konusunda tamamlayıcı unsurlar son derece önemlidir. Tamamlayıcı unsurlar arasında ise takıların büyük bir önemi vardır. Doğru takı seçimi ile birlikte çok daha şık görünmeniz mümkündür. Doğru takı seçimi için modayı yakından takip etmeniz son derece önemlidir.

2015 moda takı trendleri arasında doğal taşlı kolyeler dikkat çekmektedir. Taşların rahatlatıcı etkisiyle birlikte şık görünmeniz de mümkün olacaktır. Doğal taşlı kolyeler özellikle yaz döneminde ışıltılı renklerle göz alıcı bir görüntüye kavuşmanızı sağlayacaktır.

Doğal Taşlı Kolyeler

2015 moda trendleri arasında taşların yeri dikkat çekmektedir. Doğal taşlı kolyeler arasında akik taşıyla yapılmış kolyelerin önemli bir yeri vardır. Bu taşlar parlak görünümü ve hoş renkleriyle uyumunuzu tamamlamaktadır. Bu taş, özellikle ağrılarınızın dinmesi konusunda etkilidir ve canlılık vermektedir.

Doğal taşlı kolyeler arasında kırmızı mercan kolyeler de dikkat çekmektedir. Bu kolyelerde canlılık ön plandadır. Özellikle kırmızı renge uygun kombinler de bu tarz kolyeler şık bir çözüm sunmaktadır. Bu kolyelerde uzunluğu siz belirleyebilirsiniz.

Doğal taşlı kolyeler arasında kristal kuvars taşı da son derece önemlidir. Zihinsel konsantrasyonu güçlendiren bu taş aynı zamanda cep telefonlarından yayılan radyasyonu da toplamaktadır. Renksiz ya da bazı ana renklerde bulunan bu taş hem sağlık hem de şıklık isteyenlerin tercihi olmaktadır.

Doğal Taşlı Kolyeler

Doğal taşlı kolyeler arasında menekşe ve mor renkleriyle dikkat çeken ametist taşlı kolyeler oldukça önemlidir. Baş ağrılarına ve bazı kalp rahatsızlıklarına iyi gelen bu taş, negatif enerjiden korunma konusunda da önemli bir görev görmektedir.

Doğal taşlı kolyeler daha bir çok önemli taş çeşidi kullanılarak üretilmektedir. Yaz döneminde parlak ve cıvıl cıvıl renklerini tercih edebileceğiniz bu kolyeler, sizlere şıklığın yanında daha sağlıklı bir yaşam sunmaktadır. Değerli taşlardan imal edilen kolyeler, 2015 moda takı trendleri arasında yer almakta ve sıkça kullanılmaktadır.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu