Moda

Deri Ceket Modası

Birkaç yıldır deri ceket modası konuşuluyor. Farklı ceketlerin oluşturulması, kombin edilmesi modaya uyan pek çok kişi tarafından yapılıyor.

Siyah Deri Ceketler

Deri ceketler en çok tercih edilen rengi siyah olduğunu söyleyebiliriz. Deri ceket modası siyah ceketler ile başladı. Sonrasında ise farklı renklerde deri ceketler üretildi. Giydiğiniz siyah deri ceketler, size bir anda farklı bir hava katıyor.

Pantolonlar ya da etekle deri ceketlerin kombin edilmesi mümkündür. Bunun dışında giyeceğiniz dar bir etekle de deri ceket kombin edebilirsiniz. Tamamen kendi zevkiniz doğrultusunda, özel bir kombin oluşturup şık olabilirsiniz.

Bordo Deri Ceketler

İkinci olarak tercih edilen deri ceketlerin bordo olduğunu söyleyebiliriz. Bordo deri ceketler ile siyah elbise ve etekler benzersiz bir kombin yaratıyor. Bu deri ceketlerin sade olması ya da metal detaylarının olması mümkündür. Sizin ne tür bir deri ceket istediğinize göre kombin edilmesinin uygun olacağını söyleyebiliriz. Deri ceket modelleri arasından bordo rengini tercih etmeniz durumunda, son derece rahat bir şekilde kombin edebilirsiniz. Farklı renkler ile de bu ceketin gösterişli hale gelmesi mümkündür.

Beyaz Deri Ceketler

Deri ceketin zarif gözükmesi, beyaz rengi ile mümkün oluyor. Hem güzel bir şıklık hem zarif bir görünüm elde etmeniz için beyaz deri ceketleri tercih edebilirsiniz. Dilediğiniz şıklığı yakalamanız açısından beyaz olanları arasından seçiminizi yapabilirsiniz. Gold detayların olması, metal detayların olması beyaz deri ceket için geçerlidir. Ceketinizi aldıktan sonra nasıl kombin edeceğimiz diye düşünmeyin. Beyaz deri ceketi günlük olarak dahi kullanabilirsiniz. Beyaz deri ceket modelleri içinden sade bir model tercih ettiğiniz sürece, rahatlıkla kombin etmeniz sağlanacaktır. Seçiminizi yaparak, deri ceket ve etek – elbise kombin edebilirsiniz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu