Moda

Çapraz Askılı Çantalar Nasıl Seçilmelidir?

Çapraz Askılı Çantalar Nasıl Seçilmelidir?

Çanta konusunda yeni modeller vitrinde yerlerini almaya devam etmektedir. Bu konuda her dönemde yeni modeller değil, bazen de her dönem moda olan çantalar yine moda olmaktadır. Bu noktada, 2015 yazlık çanta modası konusunda çapraz askılı çantalar nasıl seçilmelidir sorusu son derece önemlidir.

Çapraz Askılı Çantalar Nasıl Seçilmelidir?

Çapraz askılı çantalar hemen her dönemin modası olmaktadır. Bu konuda yeni modeller beğeni toplamaktadır. Uzun askılı çantaların çapraz şekilde kullanılmasıyla farklı bir görüntü elde edilmektedir. Bu noktada genellikle ince askılı çantalar tercih edilirken artık kalın askılı çantalar da tercih edilmekte ve çapraz takılmaktadır.

Çapraz askılı çantalar ile birlikte şıklığınızı sportif bir görünüşle tamamlayabilirsiniz. Günümüzde özellikle, kısa askıların da çapraz takılması moda olmuştur. Yani çanta, çapraz takıldığında göğüs hizasına gelecek şekilde de kullanılmaktadır. Bu nedenle sadece uzun askılarla kendinizi sınırlandırmanız gerek yoktur.

Çapraz Askılı Çantalar Nasıl Seçilmelidir?

Çapraz askılı çantalar konusunda hemen her renk kullanılabilmektedir. Bu çantalarda, çanta kısmı ile askı kısmının farklı renklerden oluştuğu modeller de revaçtadır. Özellikle spor ayakkabı ile kombinlendiğinde son derece olumlu bir sonuç vermektedir. Böylece sportif anlamda şıklığınızı tamamlama imkanı elde etmiş olacaksınız.

Çapraz askılı çantalar sokak modasının olmazsa olmazıdır. Siz de elinizdeki çantaları bu şekilde kullanarak her dönemde modayı yakalama imkanı elde edeceksiniz. Çanta gibi önemli bir konuda kendi imkanlarınızla modayı yakalayabilir, tarzınıza uygun olarak şekillendirebilir ve böylece aksesuar konusunda mükemmel sonuçlar elde edebilirsiniz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu