Moda

Kovboy Tarzı Ayakkabı Modelleri ile Tarzınız Da Değişiklik Yaratın

kovboy tarzı ayakkabılar

Moda konusunda ayakkabıların büyük bir önemi vardır. Özellikle yaz döneminde daha fazla ön plana çıkan ayakkabı konusunda önde gelen moda firmaları yeni kreasyonlarını tanıtmaktadır. 2015 yazlık ayakkabı modası incelendiğinde kovboy tarzı ayakkabılar farklı görüntüsüyle ön plana çıkmaktadır.

kovboy tarzı ayakkabılar

Vahşi Batı tarzı birçok dönemde moda dünyasında yer edinmektedir. Bu tarza uygun ceketler, çantalar gibi ürünlerin yanı sıra bu dönemde ayakkabılar da dikkat çekmektedir. Kovboy tarzı ayakkabılarfarklı bir görüntü arayanlara hitap etmektedir.

Erkeksi tarz olduğu için bazı kesimler tarafından eleştirilse de kovboy tarzı ayakkabılar oldukça sık kullanılmaktadır.  Özellikle klasik giyimin altına tercih edilen ve ağır bir görüntü yansıtan bu ayakkabılar, iş dünyasında sıkça karşımıza çıkmaktadır.

Kovboy tarzı ayakkabılar özellikle süet kullanılarak üretilmektedir. Özel üretim olan bu ayakkabılar, ayağı rahatsız etmeden ve terletmeden rahatlık imkanı sunmaktadır. Birçok renkte üretilen bu ayakkabılarda beyaz ve siyah renkler ön plandadır.

Kovboy tarzı ayakkabılar

Kovboy tarzı ayakkabılar metal burun ayrıntısıyla dikkat çekmektedir. Genellikle burun kısmı parlak metal bu ayakkabılar bu yönüyle de farklı bir görüntü sunmaktadır. Burun kısmındaki metal genellikle sarı ya da gri renklerde olmaktadır.

Kovboy tarzı ayakkabılar konusunda dikkat çeken en önemli unsur ise sivri burunlarıdır. Bu da ayaklara erkeksi bir görüntü katmaktadır. Bazı modellerdeki püskül detaylar da dikkat çekmektedir. Bu ayakkabıları kullanmak cesaret işidir ve seçim yapılırken oldukça dikkat edilmelidir.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu